Zdraví

Zdravá strava – základ spokojeného životního stylu

Patříte k lidem, kteří přes den nic nestíhají a na pořádné jídlo nemají čas ani prostor? Pak pro vás může být řešením krabičková dieta neboli dieta v krabičce, která se v našem rychlém světě těší stále větší oblibě. Pokud se rozhodnete pro tento styl zdravého stravování, můžete se těšit na celodenní menu již od 269 Kč, na průměrný měsíční úbytek váhy 5 až 7 kg (v případě, že je vaším cílem zhubnout) a především na kvalitní zdravé jídelníčky sestavené nutričním specialistou. Dietní jídla (snídaně, svačina, oběd, druhá svačina a večeře) si můžete vyzvedávat osobně na stanovených místech nebo si je nechat dovážet na vámi určené místo. Rozvoz zatím platí pouze pro regiony Praha, Praha-východ a Praha-západ.

Žádné hladovění

Mnoha lidem při slově “dieta” naskakuje husí kůže. Okamžitě jim v mysli vytane tvrdá drezura a hladovění. V případě krabičkové diety společnosti dietavkrabicce.cz se však jedná o synonymum slovního spojení “stravovací režim”, chcete-li “zdravé stravování“. Zdravá strava (zdravý jídelníček, dietní jídelníček) z dietavkrabicce.cz v podobě krabičkové diety je připravována výhradně z čerstvých a kvalitních surovin. Společnost je členem Aliance výživových poradců, budete tedy opravdu v dobrých a kvalifikovaných rukách.

Cíl krabičkové diety

Cílem diety v krabičce je naučit rychle žijícího člověka jíst kvalitněji, v omezených množstvích a v pravidelných intervalech. Stačí vyplnit registrační formulář a vybrat si některý ze čtyř programů:

  1. hubnu žena – 5 000 kJ,
  2. hubnu muž – 7 000 kJ ;
  3. žiju zdravě žena – 8 000kJ,
  4. žiju zdravě muž -10 000 kJ.

Než se rozhodnete pro dietní jídelníček nebo zdravé stravování, máte možnost konzultovat svou volbu s výživovým poradcem. Konzultace o zdravém jídelníčku nebo dietním jídelníčku může probíhat jak online, tak i prostřednictvím osobního rozhovoru. Konzultace ale není nutná. Začít se zdravým stravováním můžete i bez ní. Pocítíte-li v budoucnu potřebu si o zdravém jídelníčku či dietním jídelníčku s výživovým poradcem popovídat, konzultaci si můžete dodatečně přiobjednat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *