Móda a styl, Zdraví

Nakrmte svůj vlasový porost vitamíny na vlasy

Zdravé vlasy jsou krásné. Ne každý z nás však má štěstí a takové má. Husté vlasy bez poškození nejsou samozřejmostí. Taktéž vypadávání vlasů rozhodně netrápí jenom muže. Problémy s vlasy řeší obě pohlaví – ať již jde o lámavost vlasů, mastné vlasy či již zmíněné vypadávání vlasů. Pojďte své vlasy nakrmit pro jejich zdraví.

Vlasy a vlasová pokožka nás umí pěkně potrápit. Krásné vlasy obvykle nejsou zadarmo, a i když jsme geneticky dobře vybaveni, vlasy potřebují správnou péči. A tou není jenom kosmetická vlasová péče. Naše vlasy potřebují i vnitřní výživu. V optimálním případě ji získáme přímo ze stravy. Ale ruku na srdce, jste si jistí, že svým vlasů neupíráte některý z důležitých minerálů či vitamínů?

Co umí dobrá výživa pro vlasy?

Po našich vlasech chceme, aby dobře rostly. Toužíme je mít zdravé, pečovat proto musíme zejména o jejich kořínky a vlasovou pokožku. Krásné a zdravé vlasy jsou lesklé a pevné. Dobrá vlasová výživa umí zmírnit nadměrné vypadávání vlasů. Vlasy tak nadměrně neřídnou. Měla by též zmírnit lámání vlasů a zabránit třepení konečků.

Kvalitní výživu pro vlasy koupíte pod značkou Bloom Hair

Vitamíny na vlasy Bloom Hair nabízí vlasům 26 ingrediencí pro jejich krásu i zdraví. Jsou navíc bez lepku, bez laktózy a nebyly testovány na zvířatech. Splňují tak i morální požadavky na moderní kosmetiku. Právě nedostatečně množství živin způsobuje vypadávání vlasů, ale i lámání. Málokdo se může spolehnout pouze na pestrou stravu. Něco nám nechutná, jsme vegetariáni, případně se nemáme možnost našemu jídlu věnovat tak, abychom jedli skutečně plnohodnotně. Bloom Hair přináší speciálně namixované vitamíny a minerály určené pro lepší růst vlasů i proti jejich neduhům.

Speciální multivitamin obsahuje biotin, selen a zinek, vitamíny A, B, C a D, aminokyseliny, MSN a mořský kolagen, kyselinu listovou, kyselinu hyaluronovou, Coco Mineral – výtažek z kokosové vody, taktéž výtažek ze zeleného čaje Matcha i extrakt z lístků kopřivy, která je považována za č. 1 mezi bylinami pro vlasy. Vitamíny na vlasy si požvýkáte jako chutné gumíky ve tvaru jednorožce, pořídíte si je jako doplněk stravy, a to i ve verzi upravené potřebám maminek. Představují hlavní výživu pro vlasy. Multivitaminy pro vlasy dokonce nahradí i užívaní jiných, protože obsahují vše důležité nejen pro samotné vlasy, ale pro lidský organismus obecně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *