Služby, Zdraví

Chcete zatočit se stresem a zlepšit své zdraví? Začněte chodit na fitbox!

Máte pocit, že žijete jen mezi prací a domovem? Začínáte pozorovat první příznaky stárnutí a vyšší hmotnosti? Pak je nejvyšší čas na to, abyste začali cvičit. Určitě si vyzkoušejte populární fitbox. O čem toto skupinové cvičení je a pro koho je vhodné?

Záživné cvičení pro každého

Ze všeho nejdříve si pojďme vysvětlit, co je vlastně ten kondiční box. Jedná se o jakýsi kruhový trénink, během něhož budete skákat, provádět posilovací cviky s vlastní hmotností (případně jednoduchým vybavením) a také bouchat do lehkého pytle. Nečekejte tak kdovíjaký sparring a tvrdý box.

Tyto skupinové lekce jsou určené pro úplně všechny – mladé, jedince středního věku i seniory. Fitbox je populární hlavně mezi ženami, ale většinou se cvičení zúčastní i menší množství mužů.

Inteligentně postavené lekce vám nabídne například známý kondiční box Ostrava, který pravidelně probíhá pod střechou fitka v Ostravě.

Díky pravidelnému docházení na tyto lekce zpomalíte stárnutí, shodíte přebytečná kila, zvýšíte svou výdrž i sílu, zatočíte se stresem a budete se cítit skvěle. Stačí jednou přijít a přesvědčíte se sami. Navíc poznáte spoustu podobně naladěných přátel ve stejné životní situaci.

Fitko s rozlohou 2 200 m2

Zmíněné fitness centrum Ostrava se rozkládá na úctyhodné ploše 2 200 metrů čtverečních. Nabízí jak kardio, tak i posilovací zónu. Samozřejmě tam najdete i prostory pro skupinové/individuální lekce nejrůznějších aktivit. Můžete si vyzkoušet fitxbox, jógu, vzpírání, grappling, kruhový trénink i řadu dalších činností.

Mrkněte se na internetové stránky FitPARK, kde najdete všechny potřebné informace a také načerpáte inspiraci. A co víc, fitko je otevřené od pondělí až do neděle, a to od brzkého rána až do večera. Každý si tak najde čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *