Zdraví

Krásná do plavek? Vyhecujte se a vytřete všem zrak

Léto se blíží mílovými kroky. Nejvyšší čas pro všechny, které chtějí letos zazářit v bikinách na pláži bez tukových polštářů a pořádné porce celulitidy. Ač se to zdá téměř nemožné, prakticky je stále reálné něco se svými přebytečnými kilogramy a povislou kůží udělat. Chce to pouze dvojí: pevnou vůli a velké odhodlání.

Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů

Ne, tak tohle skutečně není v naší moci. Ani sebelepší koučink v oblasti fitness neumí čarovat. Nelze tak slíbit, že to bude zadarmo a nebude to bolet. Pakliže by bylo skutečně tak jednoduché získat super fyzičku a krásné křivky, žádný z lidských jedinců by si jich nakonec nevážil.

Jediným způsobem, jak dosáhnout fyzického déjà vu, je začít na sobě makat. Sportovní aktivitu je možné zahájit ve vlastní režii – během, cvičením podle tematických videí nebo návštěvou sportovního kurzu. Nejvyšší úspěšnost ale vykazují pravidelné docházky do fitness center, které umí poskytnout komplexní služby.

Fitness v Praze je vyhlášené maximální absorpcí všech novinek a sportovních vymožeností z celého světa. Fitness, to už nejsou pouze posilovací stroje a běžící pásy, ale hlavně osobní přístup osobních trenérů, individuální cvičební plán, úprava jídelníčku, výživové doplňky a ve finále i relaxační metody, které unavené tělo cvičícího rychle vrátí do pohody.

Jak vybrat kvalitní tělocvičnu?

S nabídkou sportovních aktivit, zaručujících úbytek hmotnosti a efektivní spalování tuků, se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Jednoznačný návod, jak vytřídit „zrno od plev“, není možné shrnout do pár slov či písmen. Jediná rada, která nikdy nezklamala, zní: kvalitní centrum člověk pozná podle zázemí a pozornosti věnované nováčkům.

Pakliže zamíří začátečník do podniku, kde snobsky cvičí největší kulturisté světa a jediným kritériem je poměřování bicepsů, nebude se zde cítit dobře a s největší pravděpodobností si ani kvalitně nezacvičí. Kladné body si zaslouží zařízení, ve kterých cvičenec roste, postupně nabírá zdatnosti a odbornosti. To se nabízí tam, kde je v nabídce více místností, dostatek cvičící plochy a především trenérská variace.

Krása oku lahodící

Po pár dnech tréninku se dostaví první výsledky. Nejprve jsou měřitelné formou mínusových centimetrů. K tomu, aby byl efekt z rýsujících se svalů dokonalý a dámy v plavkách se náležitě pyšnily, poslouží solární lampy. Hnědozlaté opálení je milosrdné k pleťovým nerovnostem a dokryje případný nedostatek. Turbo solária Praha disponují přístroji s vysokým opalovacím výkonem.

Nejenže člověk při opalování relaxuje, ale dochází u něho k přímému prohřátí svalů, jejich uvolnění a blahodární preventivní léčbě proti různým kožním nemocem. Ještě před zahájením letní sezóny je tělu dodáván nezbytný vitamín D a dopuje ho novou energií.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *