Zdraví

Nejlepší doplňky stravy na léto

Léto je sice obdobím, kdy své tělo dostáváme snáze do formy, ale přesto nám občas dává zabrat. Například více otékáme, což může být způsobeno zadržováním vody. Jak si s tím poradit? S doplňky stravy.

Doplňky stravy na odvodnění?

Na jednu stranu v létě více pijeme, ale pak můžeme zadržovat vodu, takže jsme nafouklí. Proto byste se měli zaměřit na doplňky stravy, nejlépe přírodní produkty, se složkami, které pomohou k odvodnění. Třeba kopřiva podporuje funkci ledvin a tím i vylučování tekutin z těla, stejnou službu vám poskytnou i jalovec a bříza. Všechny zmíněné složky najdete ve výrobku HERBA ODVODNĚNÍ, o němž si můžete přečíst na stránkách výrobce NATURVITA: http://www.naturvita.cz/cz/herba-odvodneni-cz.php. Výrobek pak můžete koupit zde: https://www.gigalekarna.cz/produkt/herba-odvodneni-60-kapsli/. Tyto vitamíny a minerály pomáhají zajistit optimální rovnováhu organismu, zbaví vás zbytečných otoků, a tím pádem budete mít více energie a chuti do letních aktivit.

Krása a zdraví – přírodní produkty

Krása a zdraví. Věčné téma nejen pro ženy. Někdy prostě nestačí dodržovat životosprávu, občas je třeba tělu trochu více pomoct. Právě proto tu jsou doplňky stravy. Co nás v létě ještě trápí? Například oslabené vlasy, vysušená pokožka. Sice máte přírodní melír, zlatavou barvu kůže, to vše ale za cenu námahy vlasů a pokožky. Neměli byste je vyživovat pouze zvnějšku, ale i vnitřně. Skvělý je výrobek BIOSIL Plus. Ten obsahuje biotin, což je složka, která pomáhá udržovat normální stav vlasů, pokožky a sliznic. Najdete zde i zinek, ten zase přispívá k udržení normálního stavu nehtů, vlasů i pokožky. Umí se i podílet na procesu dělení buněk, přispívá k jejich ochraně před oxidativním stresem a udržuje imunitu. Významná je i kyselina pantothenová, která minimalizuje únavu a předchází vyčerpání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *