Zdraví

Dvojí síla pro vaši potenci, sílu a energii. Kotvičník vás s podporou guarany podrží v každé situaci

Máte-již zkušenosti s přírodními adaptogeny a chcete ještě zvýšit jejich účinky? Vyzkoušejte jejich kombinaci, která ještě znásobí pozitivní účinky a váš organismus se po této vzpruze bude cítit jako znovuzrozený. Jaké účinky byly u obou rostlin prokázány a jak se mohou vzájemně ovlivňovat?

Plevelná rostlina dokáže ve spojení s liánou zázraky

Kotvičník zemní je poměrně hojně rozšířený druh, v mnoha částech světa považovaný za plevel. Vypěstovat si jej můžete snadno i sami doma. Jeho místo původu není přesně známo, pravděpodobně se jedná o některý ze států východní Asie. Za drobnými žlutými kvítky a ostnatými plody by zřejmě nikdo téměř zázračné účinky nečekal. S guaranou je to podobné. Sice jde o liánu pocházející z Jižní Ameriky nazvanou Paulinie nápojná, kterou v našich končinách nenajdete. Jihoameričtí indiáni ji ale považují za poměrně běžně dostupnou rostlinu. Její účinky objevili již jejich předci z kmene Gauraní, po němž také guarana získala svůj domorodý název, pod kterým ji známe dodnes.

Účinky spojení kotvičníku a guarany jsou překvapivé

Kotvičník v kombinaci s guaranou dokáže zázraky nejen s vaším libidem, ale také velice efektivně harmonizuje hladinu hormonů testosteronu a estrogenu. Díky tomu se může stát velice účinným zdrojem každodenní energie pro překonávání nástrah moderního života, ale také podporou pro obě pohlaví při snaze o zplození potomka. Kromě toho kotvičník dokáže velice efektivně zharmonizovat funkci vylučovací soustavy a jeho užívání se doporučuje také při potížích s ledvinami. Dokonce je schopen přispět k rychlejšímu rozpuštění močových či ledvinových kamenů. Díky zvyšování hladiny testosteronu u mužů, ale i u žen, má významný vliv při podpoře budování svalové hmoty, čehož rádi využívají sportovci a především kulturisté. Ženy by si ale a předávkování kotvičníkem měly dát pozor, hrozí jim nepřirozený růst svalů a zmnožení tělesného ochlupení.

S guaranou bojujte proti depresím

Guarana vhodně doplňuje pozitivní účinky kotvičníku především v oblasti stimulace nervového systému a podpoře mozkové činnosti. Pomáhá likvidovat volné radikály, čímž zpomaluje stárnutí organismu a dodává lepší náladu. Toho lze využít v boji proti nepříjemnému duševnímu rozpoložení a v extrémním případě také depresi. Není účinnějšího nástroje na to, jak zatočit s depresí, než začít užívat zázračný koktejl, který vznikl spojením guarany a kotvičníku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *