Bydlení, Zdraví

Jaká matrace je nejlepší?

Kvalita spánku se odvíjí od toho, jak máte kvalitní postel a hlavně matraci. Víte vůbec, kolik času strávíme vleže na matraci? Doporučená doba spánku je 8 hodin denně. To je třetina dne. Tudíž i třetina života. Při průměrném věku tak strávíme vleže čtvrtstoletí! To si zaslouží kvalitní matraci, že?

Jak je to s ortopedickými matracemi?

Spousta lidí si myslí, že na matraci nezáleží, že přece i ty ze supermarketu stačí. Opravdu? Šetřit nemůžeme na kvalitním jídle. Na kosmetice, kterou vtíráme do těla. Lak na nehty pak už možná leccos unese. Třeba i technika, nemusíme mít nejdražší telefon. Nad spodním prádlem bychom také měli přemýšlet, to ostatní již může být levnější. Ale postel? Místo, kde relaxujeme, nabíráme síly a po dobu třetiny života si v ní formujeme páteř, klouby a svaly? Také nešetřete a zapomeňte na něco z obchodu, kde vedle housek, sportovního oblečení a mixérů najdete i srolované matrace. Začněte rovnou ortopedickými matracemi. Ty musí poskytnout maximální oporu, tudíž by měly mít hned několik zón, které jednotlivé části těla obejmou, okopírují a zajistí jim maximální oporu. Dále vezměte v potaz, že životnost kvalitní matrace je asi tak 10 let, z hygienického hlediska se doporučuje ji měnit po 7 letech, tudíž je lepší investovat do kvality.

Matrace s kokosovým vláknem. Zkuste ji!

Když si vybíráte matraci, volíte tvrdost a rozměry, lze mít i kousky na míru, pokud máte atypičtější rozměry (velikost, váha atd.). Jestli vás trápí zdravotní problémy, třeba alergie, pomůže vám i vhodný materiál. Například matrace s kokosovým vláknem má spoustu výhod. Mrkněte třeba sem: https://www.bazyl.cz/matrace-s-kokosovym-vlaknem/. Ostatně prohlédněte si celkovou nabídku e-shopu Bazyl.cz, který se specializuje na výrobu matrací a prodej doplňků. Nabízí tak širokou škálu ortopedických, sendvičových a vrchních matrací i příslušenství. Určitě uvítáte akce 1+1 matrace zdarma, oblíbené matrace se slevou až 50 %, dárky k zakoupenému zboží, potěší vás vysoce kvalitní certifikované materiály. Firma zajišťuje dodání zboží po celé republice v co nejkratších dodacích lhůtách. Vlastní malovýroba zaručuje kvalitní, komfortní a pohodlné výrobky za dobrou cenu.v

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *