Bydlení, Zdraví

Vodu z vodovodu před pitím filtrujte. Můžete tak prospět svému zdraví

Ačkoliv se drtivá většina domácností v naší zemi může pyšnit tím, že je jejich kohoutková voda pitná, na její další filtrovaní bychom raději neměli zapomínat. Filtrací odstraníme viditelné i mikroskopické nečistoty, které pro nás mohou být škodlivé. Kromě toho, používáním filtrované vody chráníme i spotřebiče před tvrdou vodou a prodlužujeme jejich životnost.

Proč filtrovat pitnou vodu

Díky moderním technologiím můžeme snížit nebo i úplně odstranit nežádoucí látky ve vodě, jako jsou bakterie, chemikálie a další částice, které mohou mít negativní vliv na naše zdraví, ale které se běžně ve vodovodním řádu nachází. Filtrací se těchto látek můžete zbavit a zlepšit kvalitu vody, kterou pijete každý den. To je prospěšné nejen pro zdraví, ale zlepší to i celkovou chuť vody. Navíc si můžete používáním filtračních konvic výrazně ulehčit práci a ušetřit. Už žádné tahání se s těžkými láhvemi z obchodu. Už žádné zbytečné kupování balené vody v plastových láhvích, když můžete mít stejně dobrou a čistou vodu neustále po ruce.

Jak fungují filtrační konvice

Filtrační konvice Brita Style Eco, stejně jako mnoho dalších, jsou šikovnými pomocníky, se kterými získáte zásobu filtrované vody na každý den. Jsou vybaveny filtry, které jsou schopné zachytit nežádoucí částice, jako jsou chlor, olovo, a další těžké kovy. A zároveň ji zbaví zápachu, zabarvení a zlepšují její chuť, abyste si mohli vychutnávat její skvělou chuť.

Čistá voda pro naše zdraví

Čistá voda je pro naše zdraví nesmírně důležitá. Je to víc než jen hydratace organismu, ale aby byla skutečně prospěšná neměla by obsahovat žádné škodlivé látky, které mohou našemu tělu naopak uškodit. Pomocí filtrační konvice můžete tyto látky, jako jsou těžké kovy, odstranit. Kadmium, olovo, zinek a měď, chlór, pesticidy, léčiva a podobné látky mohou mít při dlouhodobém příjmu dopad na naše zdraví.

Používání, například filtrační konvice Brita Style Eco, s sebou přináší úspory, protože už nemusíte kupovat balenou a předraženou vodu. To také vede k nižší spotřebě plastů. To ocení pro změnu naše životní prostředí. Výměna filtrů je mnohem ekonomičtější a snazší než pravidelný nákup vody v láhvích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *