Móda a styl, Služby

Zvýraznit oči a tvář umí dokonalé obočí. Tetování zajistí dlouhotrvající výsledek bez námahy

Mnoho žen si přeje mít dokonalé obočí, tetování je proto pro ně stále lákavější možností. Zlepší tvar, barvu i hustotu našeho obočí a jeho efekt vydrží na tváři léta. Jaké metody permanentního make-upu obočí máme na výběr a která pro nás bude lepší?

Co znamená tetování obočí? Šance podtrhnout svou krásu a omladit vzhled

Právě proto je permanentní make-up obočí tak oblíbený. Obočí totiž definuje náš obličej a dodává mu jedinečnost. Pokud ovšem obočí chybí, je světlé nebo řídké, tvář vypadá hned unaveněji a starší. Zaniknou tím i oči a ztratí část svého lesku.

Ženy si zvykly líčit své obočí, nejen proto, že vypadají lépe, ale také proto, že v módě je plné a výrazné obočí. Ne každému se nicméně chce trávit malováním obočí neustále tolik času. Tetování obočí nabízí řešení.

Během procedury se pigment implementuje těsně pod povrch kůže. Protože barva nejde tolik do hloubky, není toto tetování bolestivé. Na kůži vydrží dva roky, potom barva začíná ztrácet intenzitu. 

Podle toho jakého efektu si přejeme dosáhnout, si můžeme vybrat ze dvou technik permanentního obočí. Jde o metodu pudrového obočí a vláskování. Jaký je v nich rozdíl?

Pudrové obočí bude výrazné jako u filmové hvězdy

Kdo si maluje obočí stíny, možná zná všechny strastiplné nástrahy. Někdy netrefíme odstín a obočí je příliš tmavé. Jindy nemáme čas anebo se nám výsledek nepovede podle očekávání, každé obočí je jiné nebo příliš ostře řezané.

Pudrové obočí tomu všemu pomáhá předcházet. Obočí získá stejný efekt, jako když si ho nalíčíme stíny a tužkou. Je syté a plné tak, jak obdivujeme u našich oblíbených celebrit. Přesto nikdo z okolí nepozná, že nejde o kosmetiku, ale o permanentní make-up.

Hlavní výhody pudrového obočí jsou:

  •         Vyplní obočí jemným stínem.
  •         Obočí získá na hustotě a sytosti.
  •         Zaplní se prázdné části obočí.
  •         Upravuje tvar obočí, který bude našemu obličeji sedět.

Vláskování nikdo nerozezná od skutečného obočí

Druhá metoda se nazývá microblading, neboli vláskování. Na rozdíl od pudrového obočí, které zaplňuje celou plochu obočí, v případě vláskování se vytváří chloupek za chloupkem. Specialistka tetuje chloupky zvlášť a tím vytváří 3D efekt.

Vláskování je perfektní volbou pro ženy, které si přejí zvýraznit obočí a domalovat chybějící místa, ale nejsou zvyklé líčit si obočí stíny. Vláskování totiž vypadá přirozeněji a od skutečného obočí ho okolí jen těžko rozezná.

Další výhody microbladigu:

  •         Upravuje asymetrii pravého a levého obočí.
  •         Dodá intenzivnější odstín bez efektu stínovaného obočí.
  •         Imituje chybějící obočí.
  •         Vytvoří přirozeně vypadající obočí bez nutnosti dalšího líčení.

Kterou metodu si vybrat?

Obě techniky jsou bezpečné a bezbolestné, protože barva se neaplikuje do hloubky jako běžné tetování. Metoda vláskování může být dražší, protože je preciznější a náročnější. Na druhou stranu nám dodá opravdu přirozeně vyhlížející obočí. 

Pudrové obočí ocení ženy, které chtějí opravdu výrazné obočí, jsou zvyklé si ho malovat a přejí si ušetřit čas. Základ jejich vlastního obočí je dobrý, ale třeba méně výrazný. Často mezi ně patří sportovkyně, kterým se nevyplatí obočí malovat, protože si ho snadno rozmažou. Přesto i během sportu chtějí vypadat nádherně.

Vláskování je pro ty ženy, které o obočí přišly kvůli nemoci nebo hormonálním změnám těla. Chtějí zpět svůj přirozený vzhled, ale nechtějí vytvořit efekt líčeného obočí. Často jde o ženy po chemoterapii nebo trpící alopecií. 

Rozmýšlíte, že půjdete na permanentní make-up. Jaký druh tetování obočí by vám vyhovoval?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *