Služby, Zdraví

Doplňte tělu minerály v jednom doplňku stravy

Pro správné fungování lidského organismu je zapotřebí mu dodávat celou řadu vitaminů a minerálních látek. Klíčem k tomu je samozřejmě zdravé a pestré stravování. V dnešní době bohužel potraviny neobsahují tolik vitaminů a minerálů, kolik by tělo potřebovalo. Půda je věčným pěstováním vyčerpaná, svou roli hrají také chemikálie používané při pěstování i výrobě konečných produktů.

Hladiny minerálů a vitaminů má spousta Čechů nižší, než by měly být. Projevuje se to nenápadně – vysoká únava, problémy se spánkem, neustálá podrážděnost, lámavé nehty, vypadávání vlasů. Tyto potíže jsou velmi nespecifické a jen málokdy si je spojíte s nedostatkem nějakého konkrétního vitamínu či minerálu.

Dodejte tělu celou várku vitaminů a minerálů

Co potřebuje zrovna vaše tělo? Určitá vodítka existují. Jste-li často nemocní, doplňte vitamin C. Jestliže vás trápí únava, bude se hodit více hořčíku. Přesto budete při návštěvě lékárny nejspíš trochu zmatení. Vždyť doplňků stravy s různými vitamíny a minerály je tolik. Po jakém sáhnout?

Nejlépe po tom, co vám dodá komplex vitamínů a minerálů. Příkladem takového přípravku je Sevicel plus od českého výrobce Naturvita. Balení obsahuje 30 tablet, jde tedy o měsíční kúru, která vás nabije potřebnými minerály i vitaminy.

Dodejte svému tělu, co si žádá

Sevicel plus obsahuje:

  • Selen: Prvek důležitý pro funkci štítné žlázy a imunitního systému. Přispívá k udržení normálního stavu nehtů a vlasů.
  • Zinek: Důležitý pro vlasy, nehty, kosti, pokožku, plodnost a hladinu testosteronu.
  • Vitamín C: Posílí imunitní systém, sníží únavu a vyčerpání. Je důležitý pro kosti, dásně, chrupavky, krevní cévy.
  • Vitamín E: Chrání buňky před oxidativním stresem.
  • Beta-karoten: V kombinaci se zinkem zajišťuje správnou funkčnost imunitního systému.

Doplněk stravy Sevicel plus koupíte v internetové lékárně GigaLekarna.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *