Bydlení

V Praze je dostupné nové bydlení!

Obecně v České republice ubývá parcel a volných bytů, avšak poptávajících občanů stále přibývá. Proto se někteří lidé a společnosti snaží zajistit nové příležitosti k bydlení, a to zejména pro mladé rodiny s dětmi. Jednou z těchto možností je rezidenční projekt Vily Chuchle, který by měl přinést spoustu nových příležitostí. Pojďme si jej proto společně představit.

Kde se tato lokalita nachází?

Tento vilový projekt bude situovaný na Praze 5 v okolí Chuchle, jak už pochopitelně napovídá jeho název. Nachází se ve velmi atraktivní lokalitě přímo nad chuchelským závodištěm, takže budete mít tento hipodrom jako na dlani. Hlavním cílem je poskytnutí kvalitního a uživatelsky přívětivého bydlení v kombinaci s jedinečným prostředím a moderní architekturou. Stavby budou spjaty s chuchelským svahem a měly by nabízet výhled na stověžatou Prahu.

Jaké je tento projekt vybaven?

Většina těchto budov a pozemků je nabízena za sedmi až osmimístné částky, tudíž byste očekávali i odpovídající vybavení. Vily Praha jsou obestřeny velmi prostornou zahradou, až dvěma garážovými stáními a také obrovskou terasou. Díky těmto věcem se luxusní vily stanou ideálním útočištěm pro rodiče s dětmi, kde budou mít malé ratolesti dostatek prostoru pro pohyb. Zároveň však budou pod dohledem rodičů.

Jaké jsou výhody tohoto bydlení?

Výhodou tohoto způsobu bydlení je jeho jednoduchost. Pouze si stačí zarezervovat konkrétní parcelu či vilu, zaplatit a o nic více se starat nemusíte. Ze své nové terasy si budete moci vychutnat výhledy na krásnou Prahu, navíc v nově vzniklé ucelené čtvrti města. Další devízou je vysoký standart bydlení, kdy je právě na tento fakt kladen velký důraz. Všechny domy jsou moderně navrhnuté a designově velice pečlivě vyvedené.

Pokud vás tento typ bydlení zajímá, měli byste si pospíšit, neboť o pozemky a vily v rezidenčních čtvrtích je obrovský zájem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *