Bydlení

Jaké vybavení potřebujete, abyste si užili krásné léto na zahradě?

Těšíte se na letní sezónu? Už se vidíte u rozpáleného grilu, v bazénu nebo na lehátku s vychlazeným nápojem? V takovém případě musíte adekvátně připravit svou zahradu. Bez jakého vybavení se určitě neobejdete?

Poctivé zázemí

Základem jakéhokoliv odpočinku jsou samozřejmě zahradní domky. Díky pořádné chatce máte kde vařit, ukládat vybavení, přespávat a zároveň se můžete kdykoliv skrýt před deštěm, větrem či krupobitím. Sháníte novou chatku?

Pak se podívejte na internetové stránky e-shopu Domky Herold. Tato společnost vyrábí vlastní dřevěné chatky z poctivého masivu. Doručuje je přitom ve formě jednoduché stavebnice, kterou dáte dohromady za jedno odpoledne. Opravdu k tomu nepotřebujete kdovíjaké nářadí ani zkušenosti. Je to jako skládat obyčejný nábytek.

Snadno si tak zajistíte domek s rozlohou klidně až 40 metrů čtverečních. Dost na to, abyste si užili kuchyni, ložnici, toaletu i menší obývák.

Něco i pro děti

Máte ratolesti? Berete je pokaždé s sebou, aby si také užily sluneční záření? Pak jim rovnou objednejte i dětská pískoviště, zahradní houpačky, koupací sudy nebo workout hřiště (s jeho pomocí naučíte své děti správně cvičit). Veškeré zmíněné vybavení nakoupíte v oblíbeném e-shopu Skluzavky.cz.

Podívejte se například na dětské hřiště Monkey´s Home s pirátskou tematikou. To v sobě kombinuje prolézačku, skluzavku, domeček se stříškou a tabuli na kreslení křídou. Vedle položte klasické pískoviště a máte postaráno – vaše děti si užijí stovky hodin zábavy.

Na zmíněných webovkách pořídíte i populární Montessori prolézačky pro nejmenší. S jejich pomocí se vaše děti naučí nejen koordinaci, ale zároveň rozvinou i logické myšlení. Hlavně příliš neváhejte, abyste se stihli připravit na sezónu, která začíná už na jaře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *