Bydlení, Zdraví

Tip na zdravé vaření

Milujete zdravé pokrmy? Chtěli byste připravovat i u vás doma? Tak to vám doporučujeme pánve s keramickým povrchem, se kterou budete potřebovat jen minimu tuku při vaření. Prohlédněte si proto eshop.lafamilia.cz. Naleznete zde velkou nabídku pánví, ze kterých si zaručeně vyberte tu pravou pro vás. Dáváte přednost bio-stravě? Tak to využijte pánve s keramickým povrchem, které dokážou smažit, dusit i flambovat.

Jaké přednosti mají pánve s keramickým povrchem?

Výhody keramického porvchu jsou nepřilnavost i tepelná vodivost či vysoká odolnost proti mechanickému poškození. Pracují až do teploty 450°C. Jak je to s dnem pánve? To zajišťuje stejnoměrné rozvádění tepla, které zaručí špičkový výsledek vaření. Samozřejmostí je i odizolované držadlo, které nevede teplo. Spolehněte se proto na bezpečnost při vaření. Tak na co ještě čekáte, jestliže milujete zdravé a chutné jídlo, vsaďte na pánev s keramickým povrchem.

Pro milovníky asijského jídla je tu pánev Wok

Chcete si vařit exotické asijské jídlo? Rádi byste pohostili své přátele? Dopřejte si pánev Wok z našeho e-shopu. V ní bude vaření exotického jídla hračkou. Pánev Wok je z kvalitní nerezové oceli, a tak je pánev pevná a trvanlivá, má snadnou údržbu a špičkovou akumulaci tepla. Rozhodli jste se pro pořízení pánve Wok. Tak věřte, že se hodí na jakýkoliv typ sporáku a i mytí v myčce je povoleno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *