Bydlení

Relaxujte na své zahradě: postavte si zahradní domky i pergoly

Zahradní stavby nám na zahradě poskytují dokonalé místo pro relaxaci. Do jejich staveb se nemusíme pouštět od základů. Pořídit si můžeme již hotové zahradní stavby, u nichž se pak realizujeme třeba tím, že jim dáme nátěr podle vlastních představ.

Altány a pergoly na každou zahradu

Nejromantičtější místa na zahradě dělají altány a pergoly. Umí nám nabídnou posezení ve stínu, pod romantickými popínavými rostlinami. Když si je vhodně nakombinujete, dokáže vám altán či pergola rozkvétat postupně během celé sezóny. A dokonce i zaplodit – třeba vinnou révou nebo droboučkým chutným kiwi.

Zahradní domky nejen do zahrádkářských kolonií

Právě do samostatných zahrádek jsou zahradní domky nezbytností. Ale své kouzlo nabídnou i v zahradě u velkého rodinného domu. Jako zahradní pracovna, ateliér, letní pokoj pro hosty, ale i herna pro děti. Zahradní domky už dávno nemají jen tradičně chalupářský vzhled. Mezi domky dodávanými firmou Radek Herold najdete i velice moderní konstrukce, které se hodí i k těm nejmodernějším domům.

Praktickou součástí zahrad jsou pak domky na nářadí. U novostaveb nám obvykle chybí všechny ty kolny a stodoly, které byly k dispozici u tradičních stavení. Tento prostor nám vynahradí právě domky na nářadí i různé dřevníky.

Na zahradu patří wellness i herna

Zahradu si chceme užívat se vším všudy a možností je přehršle. Nejenže si na ní můžeme postavit bazén nebo vířivku, ale hodí se sem venkovní sauna, trampolína, houpačky a třeba i domácí workoutové hřiště.

Dřevostavby od Herolda

Všechny zmíněné dřevostavby dodává na klíč česká společnost Radek Herold. Firma dbá na kvalitní suroviny, výrobu i dlouhou životnost svých výrobků. I proto se může pochlubit poskytováním nadstandardní záruky v délce 5 let. Většinu sortimentu dokáže dodat v expresním termínu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *