Bydlení, Zdraví

Proč je čistá a kvalitní voda pro lidský organismus nezbytná?

Člověk je tím, co konzumuje, pije, jak spí a jaké má sociální vazby. Příjem kvalitních tekutin je tedy jednou ze základních podmínek spokojeného života. Vyhněte se tedy přeslazeným limonádám a minerálním vodám a vsaďte raději na čistou vodu, která váš organismus dokonale hydratuje a nezanese ho nežádoucími látkami. Pití kohoutkové vody je v tomto ohledu tím nejlepším, co pro své tělo můžete udělat.

Voda je jedním z pilířů našeho zdraví

To, co pijeme, má vliv na to, jak se cítíme. Pitná voda, která nám teče z kohoutku, splňuje sice všechna zdravotní kritéria, ale je to pro nás dostatečné? Nebylo by lepší vodu upravit tak, abychom měli jistotu, že do svého organismu opravdu nezanášíme nic, co by mu mohlo uškodit? Zkuste začít vodu filtrovat a dopřát si vědomí, že pro své zdraví děláte opravdu maximum a minimalizujete vliv hormonů, bakterií, těžkých kovů, dusičnanů a dalších látek na svůj organismus. Nejsnazší způsob, jak začít s filtrací vody, spočívá ve využití filtrační konvice. Její použití je nejen jednoduché, ale také účinné. Po vložení filtrační patrony, konvice při každém naplnění okamžitě připraví zdravou pitnou vodu, která organismus dostatečně hydratuje a zároveň nezatíží.

Které filtrační patrony jsou nejlepší?

Ve většině případů vám výrobce již při zakoupení konvice nabídne kompatibilní vodní filtry, které je poté potřeba v pravidelných intervalech měnit. Funkční filtr je jedním ze základních předpokladů funkce filtrační konvice. Cena filtrů není vždy nízká. Výrobci konvic spoléhají na to, že bez filtrů jejich filtrační konvici provozovat nemůžete, a proto cenu filtračních patron často nadsazují. A právě na tuto situaci reaguje anglická značka Filter Logic.

Kvalita již od roku 1987

Filter Logic je obchodní značkou společnosti Pozzani Pure Water PLC, která se výrobou filtračních systémů na vodu i vzduch zabývá již více než 30 let. Od doby jejího založení se jí podařilo s jejími výrobky prorazit na celou řadu světových trhů včetně toho českého. Díky tomu si i vy můžete dopřát opravdu kvalitní filtry na vodu do své filtrační konvice. Ty vás navíc nepřijdou na tak vysokou cenu jako jejich alternativy od originálních výrobců konvic. Filter Logic se postupem času dokonce stala také výrobcem filtračním konvic, které vynikají výjimečnou životností, jednoduchostí použití a kvalitou použitých materiálů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *