Bydlení, Zdraví

Připravte děti na nouzový stav – dětský pokojík využijí opět více než kdy jindy

V dnešní době koronavirusu skončí vaše dítě doma ze školy i po nevinném zakašlání či s drobným nachlazením. Jste na to připraveni?

Září přináší téměř ze dne na den citelné ochlazení. Nenechte děti nachladnout spaním pod nevhodným povlečenímUž v září se hodí dětské postele zateplit teplejším povlečením i prostěradlem. Výměnu letní přikrývky za zimní ještě můžete odložit, ale teplejší povlečení je nezbytností. Rozhodně se teď po nás bude požadovat posílat děti do školy v lepší kondici. Jinak se v ní příliš „neohřejí“ a skončí doma.

Máte dost roušek pro své děti do školky a do školky?

Nezapomeňte ani na nákup galanterie. Pravděpodobně budete potřebovat doplnit roušky. E-shop Mikaton.cz nabízí hotové roušky, včetně těch pro děti, ale i veškeré potřeby k tomu, abyste si dětské roušky ušili doma. Najdete zde potřeby pro šití i látky. Děti ocení, když si s jejich rouškami trochu vyhrajete a nabídnete jim třeba hezké dětské motivy.

TIP: Nechce vaše dítě nosit roušku? Pořiďte mu antivirový šátek. Ty od nanoSpace slibují antivirové účinky. Dětem sluší a připadají jim stylovější. Rozhodně je nosí raději než klasické roušky. Prodává je Mikaton.cz.

Vylepšete včas dětský pokoj

Nezapomeňte dětem připravit pokojík a domov na to, že zde budou opět možná trávit více času. Zpříjemní jej různé podzimní dekoraceale nejen ty. Děti dokážete naladit i na domácí učení. Ty mladší třeba hezkou školní dětskou tabulí, na kterou se dá kreslit popisovacími fixami, křídami, nebo na ně lze z role natáhnout kreslicí papír.

TIP: Zajímavou tabulí pro předškoláky i školáky je dětská školní tabule FILIP I. Hodí se pro psaní křídou, fixem i na papír. Snadno se též předělá na stolek. Hravě to zvládne i dítě bez pomoci dospělého. Tabuli opět nabízí Mikaton.cz.

E-shop Mikaton.cz rozšířil svoji nabídku nově též o hračky a školní potřeby, takže vše koupíte v jednom online obchodě s jedním poštovným.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *