Zdraví

Do pitného režimu patří vodíková voda

Dehydratace znamená pro naše tělo i náš vzhled velké nebezpečí. Člověk bez vody přežije maximálně dva až tři dny. Jenomže nestačí mluvit o těchto extrémech. Někdy dáváme tělu méně tekutin, než potřebuje, dlouhodobě. Navíc záleží rovněž na tom, co pijeme. Generátor vodíkové vody vám pomůže pít tu správnou vodu.

Tělo dospělého člověka je složeno zhruba z 50 % z vody. U novorozenců jsou to dokonce dvě třetiny. Člověk během dne přichází o vodu vylučováním v moči, též ve stolici, potem přes kůži, ale taktéž při dýchání. Ztrátu tekutin proto musíme doplňovat. Existují navíc situace, kdy je nutné objem příjmu tekutin ještě zcela zásadně zvýšit. V horkých letních dnech, při nemoci spojené s horečkou, při průjmu, i třeba při sportu.

Dlouhodobý nedostatek tekutin způsobuje chronickou zácpu, bolesti hlavy, vznik močových a ledvinových kamenů, vznik infekce močových cest, onemocnění kardiovaskulárního systému, včetně cév, i zánět slepého střeva. Své projevy má i akutní dehydratace. Víte třeba, že příčinou škytání může být právě dehydratace? Stejně tak jako únavy, malátnosti a zvýšené spavosti či ztráty koncentrace.

Co pít pro správný pitný režim?

Ideální je čistá voda ve vysoké kvalitě. Vhodné jsou též ovocné či jiné neslazené čaje, ale slabší. Doplňkem jsou zředěné ovocné a zeleninové šťávy. V jídelníčku bychom neměli zapomínat na polévku. Čistá voda je však naprostý základ. Kde vzít tu zdravou?

Pijte vodíkovou vodu

Vodíková voda má příznivý vliv na lidský organismus. Vyrobíte si ji přitom doma, k čemuž vám bude stačit kvalitní generátor vodíkové vodyJde vlastně o vodíkové láhve, které obsahují membránu SPE/PEM. Ta má schopnost oddělovat z vody škodliviny obsažené v běžné kohoutkové vodě – chlór, oxidy i ozon.

Proč pít vodíkovou vodu?

Molekulární vodík má podle vědeckých studií silné antioxidační účinky na lidský organismus. Má schopnost posilovat imunitu, snižuje cholesterol, únavu, regeneruje svaly i organismus po sportovních výkonech. Pomáhá diabetikům. Pozitivně ovlivňuje stav cukrů i tuku v těle. Působí rovněž proti stárnutí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *