Služby, Zdraví

Papírové ručníky na pracovišti představují ekonomický a hygienický způsob sušení rukou

Přemýšlíte, jaký způsob vysoušení rukou zvolit pro vaši firmu? Nejlepším způsobem budou papírové ručníky Papernet.

Proč jsou papírové ručníky nejlepší volbou pro vaši firmu?

Během uplynulých let proběhlo nespočet debat o tom, zda jsou lepší papírové nebo elektrické sušičky. Výsledky nejrůznějších testů zjistily, že sušičky rukou podporují šíření a množení patogenních virů, zatímco papírové ručníky eliminují toto riziko na minimum. Navíc jsou papírové ručníky oproti elektrickým vysoušečům ekonomičtější variantou. Zde je několik dalších výhod papírových ručníků pro vaši firmu.

Vícero použití

Papírové utěrky mají vícero použití. Zatímco jejich primární využití slouží v umývárnách na toaletách, díky vysoké absorpci a jednoduchému použití je lze použít v malých firemních kuchyňkách, profesionálních kuchyních, jídelnách, cateringových kuchyních, skladech, provozovnách a jiných prostorech, kde je třeba neustálé použití utěrek.

Skvělé vlastnosti

Papírové ručníky mají různou savost. Například papírové skládané ručníky vyrobené z inovativního papíru DissolveTech mají při utírání rukou vysokou pevnost a odolnost za mokra. Papírové ručníky Papernet jsou v nabídce hned v několika provedeních. Ekonomická jednovrstvá varianta s velmi dobrou savostí je vyrobena ze 100% celulózy. Luxusní bílé provedení dvouvrstvých ručníků Papernet v kombinaci s moderními zásobníky Jofel jsou skvělou volbou do umýváren na toaletách i například v kosmetických salonech či ordinacích.

V kosmetických salonech a ordinacích využijte i další varianty papírových výrobků

Pokud se rozhodujete mezi dalšími hygienickými pomůckami pro váš salon či ordinaci, hodit se vám mohou například papírové podložky na vyšetřovací lůžka. Tyto podložky jsou vyrobené z velmi příjemné, pevné a savé dvouvrstvé celulózy. Na dotyk je podložka příjemná a nedráždí sliznice. Jednotlivé role jsou hygienicky zabalené a perforované. Podložku si jednoduše odtrhnete na požadovanou velikost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *