Zdraví

Doplňky stravy s vitamínem C, B6 a B12 podpoří váš imunitní systém

Díky správné životosprávě a pohybu lze podpořit imunitu, ale ruku na srdce. Kdo z nás má čas na dodržování pravidel, která ho udrží v kondici. Stres z práce, starost kolem dětí a únava nám nedovolují nastavit si v životě řád.

Při nedostatku blahodárných látek, jako jsou vitamíny a minerály, je tělo oslabeno. Dochází ke snížení imunity, neklidu, duševní nerovnováze. Doplňky podpoří chod organismu a působí jako prevence proti onemocněním a jiným neduhům.

Allicor Super bez konzervantů a aromat

Společnost Naturvita patří k významným distributorům doplňků stravy a jedním z nich je i Allicor Super. V jedné tabletě najdete plejádu cenných vitamínů, k nimž patří provitamin A, soubor vitamínů skupiny B, kyselina listová, vitamíny C, H, P, E, D sušina česneku. Pomocí vitamínu C, B6 a B12 si zajistíte ideální funkci imunitního systému a budete mít více energie. Vitamín H neboli biotin se postará o krásný vzhled vlasů, nehtů a pleti, rovněž dopomůže k normální psychické činnosti a energetickému metabolismu.

Síla zinku a biotinu v jedné tabletě

Zdraví a krása jdou spolu ruku v ruce, proto si oblíbíte přírodní produkt BIOSIL Plus s obsahem biotinu (vitamínu H), kyseliny pantothenové a zinku. Biotin zajistí přirozený vzhled vlasů i pokožky, dokonce přispívá k dobré funkci nervové soustavy. Zinek nepřestává svými účinky překvapovat. I zinek udržuje ve formě kosti, kůži, vlasy, nehty i zrak. Také ochraňuje organismus před oxidativním stresem. BIOSIL Plus je registrovaný doplněk stravy určený i pro vegany a užívá se jednou denně.

Navštivte e-shop Gigalékárna

Přírodní produkty od NATURVITA, které působí jako prevence proti onemocněním, najdete v e-shopu Gigalékárna. Na jednom místě si tak objednáte doplňky stravy s vitamíny a minerály, které vám zajistí krásu a zdraví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *