Bydlení

Výbava nemusí stát majlant: mrkněte na trendy levné sedačky

 

Skvělý poměr cena výkon slibuje i sedačka Avesta. JENA NÁBYTEK

Výběr sedačky vždy provází obtížné rozhodování. Jaký má mít sedačka tvar a velikost, jaký materiál zvolit, jakou výplň, barvu a design… A do toho vstupuje další významný faktor. Příznivá cena.  Je moudré pořizovat si levný nábytek (ať už jde o komodu, postel či sedačku)? Vydrží něco? Podívejte se, jaké jsou možnosti.

Zlevněné nebo rozbalené zboží

Pokud toužíte po kvalitní sedačce se spoustou vychytávek, jako jsou polohovatelné područky, podhlavníky, úložný prostor, rozklad na lůžko a elegantní design, ale nechcete utratit majlant, pak se dívejte po sedačkách zlevněných. Často se jedná o zboží, které někdo rozbalil a vrátil, případně zboží, které bylo vystavené v obchodě. Většinou mu nic není a za nízký obnos můžete získat pěknou sedačku.

Za nízký obnos si můžete pořídit i elegantní sedačku se spoustou vychytávek. Sedačka Enro, JENA NÁBYTEK

Zboží mírně poškozené

Druhou variantou je zboží mírně poškozené. Pokud má drobnou šmouhu ze strany, kde stejně není vidět, určitě se opět jedná o skvělou volbu. Vždy si ale rozsah poškození pořádně prohlédněte, ať si nekoupíte něco, na čem se ve finále nedá vůbec sedět.

Doprodej řady a slevové akce

Kvalitní sedačky za pakatel koupíte také v případě, že se jedná o výprodej řady, která už se nebude dále vyrábět. Využít můžete také nejrůznějších slevových akcí, jako jsou povánoční a novoroční výprodeje, kterých je nyní celá řada.

Luxusní sedačku Lexington pořídíte se slevou třeba ve vánočním výprodeji. JENA NÁBYTEK

Levné zboží s kratší životností

Další variantou je koupě levné sedačky, u které nízká cena odpovídá kvalitě materiálů. Tyto sedačky proto mají často kratší životnost, což ale nemusí být vždy na škodu. Například v případě, že patříte mezi milovníky interiérových trendů a sedačku stejně za pár let vyměníte. Vyplatí se vám také, pokud pronajímáte byt a hrozí, že vám nájemníci vybavení zničí. Využijete ji také na chatách a v místnostech, které méně využíváte.

Jednoduchou levnou pohovku využijete kdekoliv. Až doslouží, tak ji jednoduše vyměníte. Pohovka Sára, JENA NÁBYTEK

Pokud tedy víte, že sedačku nepotřebujete na každodenní intenzivní používání po tři desítky let, upřednostňujete spíše jednoduchost a chcete být trendy, je koupě levné sedačky pro vás tou pravou volbou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *