Cestování

Malebné místo k letní dovolené, co si zamiloval i císař Karel

Jeden z nejproslulejších českých hradů, dějiště proslulé veselohry s Waldemarem Matuškou nebo Milošem Kopeckým, ale také místo poblíž řeky Berounky, kde je dokonalý klid od vnějšího světa. Přesně o tom je dnešní Karlštejn, kde můžete strávit pár hezkých dnů, líbánky nebo výročí svatby, romantický výlet se vším všudy! Užijte si tedy jedinečnou přírodu a památky české historie v jednom okouzlujícím balení…

Hotelový pokoj příjemně připomene staré časy

Výhled na řeku, golfové odpoledne nebo jen procházka po zdejších pamětihodnostech. Možností je dost, luxusní hotel Karlštejn vás srdečně vítá ve svých komnatách! Z největšího letiště v Praze to sem budete mít jen patnáct kilometrů, ještě dalších deset kilometrů dál je potom historické jádro našeho hlavního města.

Dát si pár dobrých ryb v místní restauraci nebo posedět v altánku, který evokuje staré časy. Totéž platí o komfortních hotelových pokojích, kde zažijete výlet do historie. Jasnou samozřejmostí je ale klimatizace, minibar a Wi-Fi připojení, takže si užijete moderní pohodlí a současně nahlédnete do míst, kde trávila svou dovolenou i dávná šlechta.

Rezervaci si zajistíte během příštích pár minut

Máte zájem? Jednoduše pošlete rezervaci, kterou vyplníte online v jediném okamžiku. Žádné zbytečné čekání, ale bleskové potvrzení. I o tom je moderní ubytování u Karlštejna! Krásný výhled, a to nejen na Berounku, ale i její rozkvetlé a zelené okolí.

Prohlédnete si nejen blízký hrad, který znáte i z řady televizních dokumentů, ale také městys Karlštejn a vše, co jej obklopuje. Natáčela se zde i řada slavných filmových snímků, kromě jiného třeba Limonádový Joe (v Lomu Amerika) nebo také Údolí krásných žab a komedie Copak je to za vojáka. Takže nuda v žádném případě nehrozí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *