Cestování, Služby

Konference v Praze? Zajištěno!

Budete pořádat konferenci v Praze a hledáte vhodné místo pro její realizaci? Už nemusíte. Vítejte v místě, kde je pro vás již vše přichystáno.

Hledáte konferenční prostory?

Čeká vás organizace větší či menší akce v Praze? Potřebujete vhodné prostory pro realizaci školení, semináře, firemního večírku nebo soukromé akce? Konferenční prostory hotelu v Praze mají celkovou kapacitu až 400 osob. Sál Memphis pojme až 80 účastníků školení, konferencí nebo večírků. Salonek Letná se skvěle hodí pro porady, semináře i školení menšího charakteru, jeho kapacita je okolo 20 osob. Společenský sál, kde se vejdou i větší akce, tiskové konference, plesy nebo módní přehlídky pojme až 300 osob.

Vhodné místo k pořádání konference

Ve všech třech konferenčních prostorách je samozřejmostí vysokorychlostní internet, ale i zajištění technického vybavení dle požadavků klienta. Potřebujete tlumočnické kabiny, dataprojektor nebo ozvučení? Vše pro pořádání konference naleznete na jednom místě.

A co občerstvení?

Přejete si pro vámi pořádanou akci nejen vhodný prostor s kvalitním technickým vybavením, ale i možností cateringových služeb? Hotelové prostory umožňují zajistit pro účastníky konference kromě coffee breaků, obědů i večeří ve formě rautů nebo menu, také parkovací místa a ubytování v luxusních prostorách.

Svatby a rodinné oslavy?

Konferenční prostory jsou jedinečným místem také pro pořádání mimořádných událostí, jako jsou svatby, oslavy promoce nebo rodinné oslavy. V rámci nabídky pokojů je zahrnuto i romantické svatební apartmá v podkroví s originálním původním trámovím.

Už se těšíte, až pro svou akci objevíte jedinečné prostory, které nabízejí všechna technická vybavení, a spojují navíc možnost ubytování a parkování v Praze? Ať již budete pořádat seminář, konferenci, školení, firemní večírek, ples nebo například svatbu, rozhodně si tyto prostory oblíbíte. Přejeme vám příjemný pobyt!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *