Cestování, Služby

Konference v Praze? Zajištěno!

Budete pořádat konferenci v Praze a hledáte vhodné místo pro její realizaci? Už nemusíte. Vítejte v místě, kde je pro vás již vše přichystáno.

Hledáte konferenční prostory?

Čeká vás organizace větší či menší akce v Praze? Potřebujete vhodné prostory pro realizaci školení, semináře, firemního večírku nebo soukromé akce? Konferenční prostory hotelu v Praze mají celkovou kapacitu až 400 osob. Sál Memphis pojme až 80 účastníků školení, konferencí nebo večírků. Salonek Letná se skvěle hodí pro porady, semináře i školení menšího charakteru, jeho kapacita je okolo 20 osob. Společenský sál, kde se vejdou i větší akce, tiskové konference, plesy nebo módní přehlídky pojme až 300 osob.

Vhodné místo k pořádání konference

Ve všech třech konferenčních prostorách je samozřejmostí vysokorychlostní internet, ale i zajištění technického vybavení dle požadavků klienta. Potřebujete tlumočnické kabiny, dataprojektor nebo ozvučení? Vše pro pořádání konference naleznete na jednom místě.

A co občerstvení?

Přejete si pro vámi pořádanou akci nejen vhodný prostor s kvalitním technickým vybavením, ale i možností cateringových služeb? Hotelové prostory umožňují zajistit pro účastníky konference kromě coffee breaků, obědů i večeří ve formě rautů nebo menu, také parkovací místa a ubytování v luxusních prostorách.

Svatby a rodinné oslavy?

Konferenční prostory jsou jedinečným místem také pro pořádání mimořádných událostí, jako jsou svatby, oslavy promoce nebo rodinné oslavy. V rámci nabídky pokojů je zahrnuto i romantické svatební apartmá v podkroví s originálním původním trámovím.

Už se těšíte, až pro svou akci objevíte jedinečné prostory, které nabízejí všechna technická vybavení, a spojují navíc možnost ubytování a parkování v Praze? Ať již budete pořádat seminář, konferenci, školení, firemní večírek, ples nebo například svatbu, rozhodně si tyto prostory oblíbíte. Přejeme vám příjemný pobyt!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *