Bydlení

Byty v Praze? Splněný sen je konečně na dosah!

Sehnat byt v Praze je v posledních letech téměř nemožné. Stávající byty již přestávají vyhovovat vysokým nárokům na moderní a pohodlné bydlení, a nových budov je žalostně málo. Přejete si svůj vlastní byt v Praze? Podívejte se na tipy, kde je seženete.

Nová výstavba

Trh žalostně volá po nových budovách. Obyvatelstvo Prahy se rozrůstá, ale možností bydlení není mnoho. Proto je třeba zvážit každou možnost nového bytu v novostavbě. Zatímco z periférie města, kde si sice užijete pár vlastních metrů čtverečních, to máte do práce, obchodu i kultury velmi daleko, doslova pod nosem vám rostou nové byty. Praha 3 totiž prochází zásadní proměnou. V oblasti Horního Žižkova vzniká rezidenční budova, která splňuje všechny sny o vlastním bydlení.

Revitalizace městské části

Přejete si bydlet v centru města, ale mít dostatek soukromí? Právě pro vás je určen projekt bydlení Na Vackově – během pouhých dvou následujících let projde oblast podél ulice Malešické významnou proměnou. Součástí nové městské čtvrti bude moderní pětice objektů s nabídkou 342 bytů. Důraz je kladen na vzdušnost a přísun přirozeného denního světla do každého z bytů, realizace lodžií, balkonů, střešních teras a předzahrádek. Nový prostor pro moderní bydlení, to je skutečně splněný sen!

Stávající byty

Myslíte si, že výstavba nových bytů není nic pro vás, a raději se spolehnete na stávající možnosti, jak nalézt vlastní byt? V tom případě budete potřebovat hodně štěstí, ale také tlusté obálky na případné úplatky. To je bohužel realita dnešní Prahy – v případě, že si přejete byt zarezervovat u jeho majitele, budete vyzváni ke složení „extra peněz“, které původního majitele bytu přesvědčí o tom, že právě vy jste tím správným klientem. Je to smutné.

Nové bydlení je snem mnoha z vás. Aby vaše úspory nekončily v kapse nepoctivých majitelů předražených starých bytů, podívejte se na nové možnosti, které Praha nabízí. Vítejte doma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *