Zdraví

Čaje na podporu otěhotnění zlepšují plodnost ženy

Problémy s otěhotněním má mnoho žen. Může to mít hned několik důvodů, jako jsou stres, nezdravý životní styl, věk, neprůchodnost vejcovodů, porucha imunity či nepřítomnost ovulace.

Když dojdete k závěru, že byste si chtěli s partnerem pořídit miminko, jste oba šťastní. Jenže ono to někdy nejde a upadáte do stresu. Samozřejmě existuje mnoho variant, jak si pomoci. Jednou z nich jsou čaje na podporu otěhotnění. Síla bylinek je léty prověřená a rozhodně by se neměla podceňovat.

Za zkoušku nic nedáte

Bylinné směsi jsou obecně doporučovány při mnoha obtížích. Pomáhají při bolestech hlavy i žaludku. Popíjením bylinkových čajů zklidníte tělo i mysl, a zároveň podpoříte plodnost. V tomto ohledu je dobré vyzkoušet čaj Ludmily Mojžíšové. Směs vybraných léčivých rostlin se doporučuje pít se spojením 12 základních cviků. Tato kombinace má kladný vliv na sliznici dělohy, a dokonce pomáhá při problémech s močovými cestami a dýcháním.

Pomoc z přírody

Účinným pomocníkem na otěhotnění je čaj báby Radnické. Směsice bylinek se postará o prokrvení sliznice dělohy a má pozitivní vliv na uhnízdění embrya. Zároveň zlepšuje plodnost ženy a odstraňuje z těla nežádoucí látky. Čaj na podporu otěhotnění vytvořila uznávaná česká léčitelka, která má s touto problematikou zkušenosti.

Kontryhel je na ženské problémy

Před mnoha lety neměly naše babičky po ruce léky jako nyní a musely se tak spolehnout na sílu bylinek. Jednou z nich je kontryhel, blahodárná rostlinka vhodná při ženských potížích včetně neplodnosti. Ve spojení s třezalkou, kopřivou, hluchavkou, měsíčkem a řebříčkem vznikl kontryhelový čaj na podporu otěhotnění. Čaj má pozitivní vliv na psychickou pohodu, podporuje činnost vaječníků, upravuje menstruaci a tlumí krvácení. Pokud nepatříte mezi milovnice čaje, vyzkoušejte kontryhel extrakt – kapsle, které jen jednoduše zapijete sklenicí vody.

Bylinné směsi na podporu plodnosti nejsou léky, pouze doplňky stravy a nezaručují pozitivní výsledek na těhotenském testu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *