Bydlení

Když party, tak pod party stanem

Party stan nabízí bohaté možnosti využití. Využijete ho na zahradě i veletrhu. Poslouží vám jako zahradní přístřešek stejně jako stan výstavní či prodejní.

Dostali jste za úkol uspořádat zahradní party, ale chybí vám potřebné vybavení? Dostatek stolů, židlí, ale především zastřešení v případě nepřízně počasí? Nebo vás čeká prezentace vašeho zboží či služeb na výstavním veletrhu? V obou případech pro vás máme řešení. Je jím skládací party stan.

Bohaté možnosti využití

Jsou lehké, praktické, rozložené i složené během pár minut a k tomu i na pohled skvěle vypadají. Řeč je o party stanech, které jsou k sehnání na e-shopu expodum.cz. Party stanech různých velikostí a barev, které na první pohled upoutají. Svým exkluzivním vzhledem i bohatými možnostmi využití.

Prodejní stánek, reklamní stánek i zahradní přístřešek

Potřebujete prodejní, nebo reklamní stánek? Máte ho mít. Stejně jako výstavní stan, reklamní stánek či zahradní přístřešek, který vás i vaše hosty ochrání před větrem, deštěm i pálícím sluncem. A vy tak pod ním budete moci hodovat, slavit i odpočívat.

Ocelový, hliníkový, nebo profi

Vybírat můžete ze tří konstrukčních typů – ocelovou, hliníkovou a profi. Jakou zvolit? Záleží na vašich finančních možnostech a požadované odolnosti party stanu. Lehké a snadno přenosné jsou party stany hliníkové, nejpevnější zase ty ocelové. V kategorii profi pak jsou k dispozici dva typy hexagonových konstrukcí.

Různé rozměry

Na výběr máte party stany různých rozměrů od těch nejmenších 2×2 metry až po velké 6×3 metry. Všechny modely je navíc možné k sobě spojovat, takže výsledkem může být jeden obří party stan nadstandardních rozměrů, pod který se vměstná celá svatba.

Snadná a rychlá montáž i demontáž

Máte obavy, že nezvládnete montáž party stanu, nebo že vám zabere moc času? Tyto obavy nejsou na místě. Složení i rozložení party stanu je otázkou pár minut a zvládnete ho i svépomocí bez jakéhokoliv nářadí a asistence druhé osoby. A složený party stan se bez problémů vejde i do kufru malého automobilu. Volba je zkrátka jasná, nemyslíte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *