Móda a styl

Kdy je vhodné nosit legíny?

Pro většinu žen zůstávají legíny stále kontroverzním tématem, zejména co se týče běžného nošení. Některé je milují a nevědí si bez nich představit svůj každodenní život a jiné jimi doslova opovrhují. Nicméně legíny nejsou jen kouskem oblečení, které slouží pro každodenní nošení, klidně je můžete využít i při cvičení. Sportovní legíny si jistě oblíbíte, pokud se aktivně věnujete cvičení nebo nějakému jinému sportu, ale to není jediná aktivita, kdy je budete moci nosit. Pokud vám budou dobře sedět, tak pro vás bude cvičení skutečně plnohodnotnou aktivitou, kterou si budete užívat.

Cvičení a legíny

Nejběžnější využití, kde si můžete klidně obléknout legíny, je při cvičení nebo nějakých pohybových aktivitách. Legíny na cvičení najdete v mnoha obchodech nebo sportovních prodejnách, které se zaměřují na prodej kvalitního sportovního oblečení. Kromě toho si k ním budete moci sladit i sportovní podprsenku, tričko nebo případně sportovní boty. Pokud chcete začít s jógou nebo zvyknete cvičit doma, tak budou pro vás legíny na cvičení také vhodnou volbou.

Jiný způsob nošení

Mnoha žen zvyknou nosit i legíny na cvičení pod svým oblečením, zvláště pokud nosí volnější střihy šatů nebo delší trika. Sportovní legíny dokážete jednoduše zkombinovat s trikem, delším topem nebo volnější mikinou. Na běžné nošení do města nebo nějaké nakupování, kdy se chcete cítit hlavně pohodlně si rozhodně můžete obléknout sportovní legíny. Snažte se legíny zkombinovat s nějakým volnějším kouskem oblečení. Už vám jen budou chybět nějaké pohodlné tenisky a můžete vyrazit na nakupování. Legíny na cvičení nahrazují ženám kalhoty, zejména pokud preferujete přiléhavé oblečení a necítíte se v kalhotách komfortně nebo pohodlně.

Kdy raději ne

Pokud máte výrazně více kilo navíc, které nechcete ukazovat, tak byste měli na legíny raději zapomenout. Pokud přemýšlíte nad tím, že začnete aktivně cvičit, tak pro začátek je vhodné nosit spíše kalhoty, protože legíny na cvičení by pro vás nemuseli být pohodlné, případně by se mohly velmi roztáhnout na postavě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *