Bydlení

Nafukovací matrace

V dnešní době se každý snaží mít co nejoriginálnější byt, aby zapůsobil na své příbuzné či kamarády. A to platí doopravdy u všeho – od nábytku přes kuchyň a koupelnu až po ložnici. V normální ložnici totiž dnes nemusíme najít jen klasickou velkou dřevěnou manželskou postel zdobenou různými ornamenty. Místo toho tu například leží obří nafukovací matrace. V dnešní době se totiž dělají už tak pohodlné a luxusní nafukovací matrace, že se za ně nikdo nemusí stydět a navíc to v bytě nemá každý.

Například firmy Coleman či Intex mají dobré matrace a to jak jednolůžkové, tak v podobě „manželské postele“. A pokud se Vám nelíbí představa, jak matraci nafukujete pumpičkou, dnes existující už i samonafukovací matrace, které Vám ušetří námahu a čas.

Přeci jen, já bych ale nafukovací matrace použila hlavně na outdoorové aktivity jako je oblíbené stanování. Některé matrace v sobě už totiž mají zabudované spacáky a navíc je vše z materiálu, který nepropíchne jen tak nějaká větvička. Skvělé izolační vlastnosti navíc zajistí odolnost vůči chladu a vlhkosti. Další výhodou je například semišový povrch, který zabrání klouzání a tím Vám umožní lepší spánek. A pokud si trochu připlatíte, můžete mít nafukovací matraci, které zcela odolá veškerému dešti či sněhu.

Ještě oblíbenější použití nafukovacích matrací je podle mě jedno – mít jednu nafukovací matraci doma. A proč? Pro nečekané návštěvy, které jistě ocení, když nebudou muset spát na karimatce na zemi, ale na pohodlné nafukovací posteli. Tu totiž můžeme dát klidně i do obývacího pokoje – ne každý má dost velký byt na to, aby tu měl celý pokoj pro hosty. Nevím, co si myslíte Vy, ale podle mě jsou nafukovací matrace praktické a navíc skladné. A víte, že taková nafukovací postel je dnes nafouknuta klidně během necelých 2 minut? Pokrok naší společnosti jde vidět nejen na počítačích, ale i na těchto obyčejných věcech…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *