Móda a styl

Spodní prádlo měňte každý den. Jinak riskujete nepříjemné zdravotní problémy

Vsadíme se, že i vám rodiče často připomínali, abyste si pravidelně měnili spodní prádlo. A slovem pravidelně měli na mysli každý den. Jejich rada byla opodstatněná – důvodů, proč není čistotu prádla radno podceňovat, je víc než dost. Jakým rizikům se vystavujete, pokud budete i nadále chodit ve špinavých trenýrkách?

Základní hygienické návyky

Čistota je půl zdraví a dodržování správné hygieny je základním kamenem zdravého životního stylu. Tak, jako je pro vás v závěru dne naprosto samozřejmá sprcha nebo koupel, byste měli automaticky měnit spodní prádlo vždy za čisté.

Zapamatujte si, že ne vždy to, co vidíte, je pravda. Na první pohled čisté trenky, které jste si oblíbili natolik, že je nosíte tři dny v kuse, mohou být plné mikrobů a bakterií.

Ráj kvasinek a bakterií

Spodní prádlo měňte denně bez ohledu na to, zda nosíte kvalitní pánské trenýrky STYX, boxerky, nebo úplně jiný druh. Jedním z hlavních úkolů textilie je pohlcování potu, jenomže vlhké prostředí milují kvasinky a bakterie. Zároveň se v prádle vyskytují bakterie z fekální hmoty. Jakmile se dostanou do močového traktu, způsobí infekci močových cest. Nepříjemnostem se vyhnete právě nošením čistého, suchého prádla.

Spodní prádlo značky STYX je skvělou volbou.

Prevence před tvorbou vyrážek

Nošení prádla po delší dobu může poznamenat kůži. Začne vás svědit a vytvoří se na ní nepěkné vyrážky. To, co začalo svěděním, nakonec skončí velmi bolestivě. Pravidelnou výměnu prádla by neměly podcenit především osoby s citlivou pokožkou.

Nesrovnatelně vyšší komfort

Když už pro nic jiného, tak z důvodu vlastního pohodlí. Nošení spodního prádla, které ještě voní po aviváži, je přece mnohem příjemnější, než propocené, zapáchající, několik dní nošené spodky… A navíc předejdete tomu, že se zprotivíte svému protějšku a pohřbíte milostný život.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *